top of page

VOJTRAL

Przedstawiam nową, oryginalną formę plastyczną i użytkową pod autorską nazwą Vojtral. Vojtral posiada wszystkie cechy witraża, ale wykonany jest na odpowiednio zabezpieczonej folii. To idealna propozycja nie tylko dla wszystkich miłośników klasycznych witraży. 


Zaletą Vojtrala jest możliwość umieszczania go na dowolnej w miarę gładkiej powierzchni. To wspaniała dekoracja na stałe lub tymczasowo. Vojtral tak samo jak prawdziwe witraże przykuwa wzrok i zachwyca wibrującym światłem. Vojtral to dekoracja którą można pokryć dowolnie dużą powierzchnię, chociażby przez powielenie modułu. O każdej porze dnia Vojtral wygląda inaczej w zależności od natężenia światła i pory roku. 


Zmiana wyglądu tej dekoracji jest urzekająca i fascynująca. Łatwość montażu i demontażu, nieograniczona gama wzorów a przy tym niezwykła lekkość, to tylko niektóre zalety. Wszystkie Vojtrale wykonywane są ręcznie. Wzory są profesjonalnie opracowywane (w zależności od przeznaczenia) z zachowaniem wysokich standardów estetycznych i projektowych. Uwzględniane są indywidualne potrzeby. Wszystkie Vojtrale wykonywane są na indywidualne zamówienie. Należy uwzględnić czas który jest potrzebny do zrealizowania każdego projektu.

bottom of page